Малинчани гадають, що ж то за брили з’явились у центрі міста

Ну от, шановні читачі, мерія потроху розкриває свої «секрети». Принаймні щодо одного з двох обіцяних до Дня міста пам’ятників-«сюрпризів». Цієї середи на Соборній площі встановлено дві здоровенні кам’яні брили.

Подія не залишилася поза увагою малинчан. Її активно коментують в соцмережах. Припущення щодо поставлених у центрі міста брил найрізноманітніші:

«Це що за єрунда буде, капець просто як завжди якусь єрунду зроблять».

«То пазлы. Каждый месяц будут подвозить по два камня и складывать. Потом весь «белый дом» будет выходить на физкульт-прогулки и тягать эти булыги, складывая произвольную картину под названием «Пи@деть не камни ворочать».

«Це два квадрати Малевича, тільки не чорних, а коричневих! Пам’ятник ідеотизму. Зробили те, що менш всього затратне, а кому воно потрібно?

Була перший раз на вихідних в парку Коростеня й позитивно здивувалась: багато наречених, фотозйомок, просто людей,які відпочивають біля фонтану! Робота повним ходом до дня деруна! Шкода, але наш Малин пасе задніх…»

«Ну чого як що дивитись з цього ракурса то на український блок-пост трохи похоже .блок це добре .а от чи в центрі міста він потрібен?».

«все норм. Непогана барикада. Ще посередині гармату у бік ради і готовий меморіально-спонукальний комплекс «стимул для праці» )))».

А усезнаючий громадський діяч Малина Микола Поліновський розкриває усі секрети влади щодо майбутнього пам’ятника:

«Не чекав такого шквалу коментів під моїм постом. Але раз так богато людей висловили свою думку то і я скажу декілька слів. По перше відповім деяким депутатам та особам які дуже сподіваються що в закінченом варианті то буде шедевр. Ні. помиють камні та скриють лаком .зверху поставлять герб Малина десь метр на метр а знизу повісять лампочки для підсвідки в ночі. і все…»

«Герб? — іронізує один з малинчан. — Напевно ж Зелений. Вірніше Ізумрудний. На одному камені буде сидіт голуб, шо символічно спалив Іскоростень, а на другому рулон папір-малівського паперу напис: м. Малин, Коростеньський район. І зелена подсвєтка!!!Ми зробили це разом».

«Фонтанчік краще б зробили різнокольоровий!! Й часи на білому домі!!! Уже ж не нада на лампочки тратиться )))» — звучить ідея, яку навряд чи хтось почує у владних кабінетах.

З громадою наша влада останнім часом не дуже радиться. Сюрпризи робити більше полюбляє.

«Треба визнати сюрприз вдався це я зрозумів по коментарях», — постить той же Поліновський.

Утім…

«Не знаю, звідки стільки хаю. Давайте почекаємо до завершення проекту. А потім і будемо щось обговорювати», — іще один «лайк» під новиною.

Чекаємо, що ж іще залишається… Хоча народ уже цікавиться:

«Мене ще цікавить таке, що буде ПОТІМ, якщо малинчанам не сподобається цей проект? Знесуть?»