Першовересень — свято завжди особливо урочисте і хвилююче, насамперед — для першокласників, бо перший день у великій шкільній родині, знайомство з першою вчителькою, яка, по суті, стає і другом, і мамою, та малиновий передзвін першого у їхньому житті шкільного дзвоника, змушує боязко і заразом трепетно битися дитяче сердечко. Тому хто, як не першокласники, отримують у День знань найбільше уваги та подарунків.

Цьогоріч подарунки, а саме набори першокласників, одержали 274 першачки загальноосвітніх навчальних закладів Малинського району, Чоповицької ОТГ та міської ЗОШ №6. Це стало можливим завдяки сприянню депутата Житомирської обласної ради, генерального директора ТОВ «Юнігран» Сергія Диняка, який уже більше десяти років опікується навчальними закладами Малинщини.

Але не тільки з нагоди свят учнівські та педагогічні колективи отримують подарунки від Сергія Васильовича. Упродовж 2018-2019 навчального року багато загальноосвітніх та дошкільних закладів району і міста для поліпшення навчально-виховного процесу одержали ще чимало приємних сюрпризів. Зокрема, за сприяння Сергія Диняка придбано меблі у методичний кабінет дошкільного навчального закладу «Веселка» (м. Малин), для Малинівського НВК «ДНЗ-ЗНЗ» — класні дошки, принтер та методичну літературу, а також дитячу постільну білизну, посуд, розвиваючі ігри молодшій групі садочка даного навчально-виховного комплексу.

Владівський НВК сьогодні може похвалитися новими пластиковими вікнами, а Дібрівська ЗОШ — сучасними вхідними дверима. Йосипівський НВК отримав ноутбук, спортивний інвентар, художню та навчальну літературу, а для ремонту навчального закладу були придбані будівельні матеріали.

Малинська загальноосвітня школа №6 та дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» (смт. Гранітне) поповнилися новими ноутбуками, проекторами, екранами для проекторів. Став затишним у «Дзвіночку» і методичний кабінет, сьогодні він облаштований сучасними меблями. Були придбані вхідні двері та меблі в один із класів початкової школи Малинського ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної». Для Слобідської ЗОШ були куплені учнівські парти, стільці, а також стільці для педагогічного колективу. Нововороб’ївський НВК оновив навчально-методичні стенди та матеріали.

Для дитячо-юнацького туристичного краєзнавчого гуртка «Лелеки» придбано спортивний інвентар та футболки, Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» отримала комп’ютер, дошкільний виховний заклад №3 міста Малина ігровий центр, а дитячий садочок Недашківського НВК — постільну білизну, рушники, коркову дошку, спортивний інвентар та ін.