У Малині відкрили та освятили пам’ятник землякам, які загинули, захищаючи Україну на Сході, й відзначили живих та волонтерів

Нинішній День незалежності України був у Малині багатим на всілякі події. Про одну з них екс-нардеп Павло Дзюблик написав у Фейсбук:

«Відбулася знакова подія не лише для Малина.

Силами волонтерів і благодійників та без залучення жодних бюджетних коштів облаштовано Меморіальний комплекс Полеглим воїнам РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ війни в міському парку Героїв (вул.Городищанська 1,а).

Ідея виношувалася давно і таки прийшов час її зреалізувати. Роботи велися не один рік.

І сьогодні я, як і десятки небайдужих та причетних до цієї справи людей, був присутній на панахиді в пам’ять про загиблих Героїв України, що відбулася вже на цьому місці.

Війна триває і це, на жаль, не жарт. Шануйте живих і загиблих захисників…

Пам’ятайте, що разом ми непереможні і здатні на багато гарних справ…»

Цього ж дня у Свято-Покровському храмі ПЦУ в м. Малині відбулося нагородження бійців та ветеранів АТО і ООС, а також волонтерів церковною відзнакою «За жертовність та любов до України».

Вшанували й пам’ять загиблих земляків та подякували родинам загиблих за Героїв.

Діти зі зразкового художнього колективу «Креатив» зі своїм керівником Наталією Литвиненко прикололи кожному з таких родин символічний значок із зображенням рідної кровинки.

Нагородженим бійцям та волонтерам діти пов’язали на руку шкіряні браслети з патріотичними надписами та розписами в національних кольорах, які виготовили власноруч.

Такі ж браслети з привітаннями від дітей були передані й чотирьом нашим ветеранам АТО.