Так твердить народна мудрість. У цьому сьогодні переконана і завідуюча пологовим відділенням Малинського МРТМО Наталія Полянська. Виявляється, рибалка — одне з її хобі. Серйозно ж «захворіла» ним жінка п’ять років тому, «заразившись» від свого чоловіка Олега.

— У нього, — розповідає, — це в крові. Його дядько іще той мисливець на коропів, а брат Андрій спеціалізується на щуках…Олег теж «підсів» із дитинства на ловлю щук і мені зумів передати це хобі. Маємо кожен своє спорядження, снасті, ловимо переважно на ставках у Лумлі, Ворсівці, Пиріжках, малинському водосховищі, в Андрушівці, звідки родом чоловік.

— Маєте якісь солідні трофеї?

— До моєї рибальської торбинки найчастіше потрапляли півкілограмові карисики та лини. Олег може похвалитись упійманою щукою вагою 7,5 кілограма. Хоча улов для нас — не головне, це, в першу чергу, можливість відволіктись на певний час від щоденних турбот і проблем.

Проте, — зізнається жінка, — коли наприкінці серпня починає добре клювати щука, чоловік завжди бере відпустку. Я також люблю бути разом із ним. Якщо навіть не упіймаю нічого, сам процес дуже захоплює, отримую масу адреналіну й задоволення. Чоловік же жартує, що й одного щукаря в родині досить, коли я прошу, аби він повідав мені секрети ловлі щуки… Рибалка за ці роки настільки для нього стала більше, аніж хобі, що він з вудкою в руках забуває про все на світі…

Не повірите, — видає інший секрет пані Наталя, — на 8 березня та інші свята чоловік мені дарує різні рибацькі снасті, приманки, і я йому також. Це — найкращий подарунок.

— Може якийсь особливий факт запам’ятали?

— Так (посміхається). Декілька років тому, коли ми поїхали на рибалку на став у с. Крилівці, що на Андрушівщині, у чоловіка зірвалась із гачка спінінга чимала щука. Тепер він постійно приїжджає сюди, щоб її упіймати, але поки цього зробити не вдається. Він знає її розмір, де приблизно вона живе, і мріє її зловити, бо, як відомо, хороший рибак по кльову мусить знати, як рибку звати…

— Фірмові страви готуєте з риби?

— Ну як же без цього?! За ці роки відшліфували рецепти запікання, фарширування, смаження й копчення зловленої риби, приготування юшки, холодцю… Дуже смачні рибні страви готує й чоловік, рецепти яких знає лише він. Якщо вдається зловити багато риби, ми з радістю ділимося нею з рідними та близькими.

Плануючи їхати на риболовлю, чоловік говорить такі слова: «Краще поганий день на риболовлі, аніж хороший на роботі».

Богдан ЛІСОВСЬКИЙ.