Інформацію про це оприлюднила на своїй сторінці в Фейсбуці довірена особа одного з кандидатів у народні депутати України по Малинському одномандатному округу №66 Валентина Станкевич:

«2 липня, як довірена особа кандидата у народні депутати України, була присутня на засіданні окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу #66. Під час засідання було розглянуто декілька питань. Одне з яких мене стривожило. Минулого тижня ОВК 66 отримали печатки дільничних виборчих комісій у кількості 237. Решта, а саме 59 печаток, втрачені. Одразу ж постає питання: де ці печатки? хто мав відповідати за їхню передачу органам виконавчої влади на зберігання?

Члени ОВК пояснили, що відповідальною особою була голова ОВК на минулих виборах у 2014 році Струкова Людмила Володимирівна.

Як відомо, на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року Струкова Л. В. зареєстрована як довірена особа від кандидата Журавського Віталія Станіславовича.

Особисто мене стурбувало безвідповідальне ставлення Струкової Л. В. до виконання обов’язків голови ОВК. Та чи не є це спробою сфальсифікувати результати майбутніх виборів?

Сподіваюся, що довірена особа Струкова Л. В. зможе пояснити, куди ж поділися печатки, за які вона несла відповідальність.

Водночас хочу звернутися до своїх земляків. Щиро вірю, що кожен з нас зробить правильні висновки для себе. І 21 липня ми оберемо достойного депутата, який допоможе нам продовжити шлях до успішного, процвітаючого майбутнього нашої країни».