Із 26 по 30 червня в Кракові (Польща) відбувся чемпіонат Європи із вільної боротьби серед юнаків та дівчат віком до 15років.

Участь у змаганнях брали юні борці з 22 країн старого світу. До складу Національної збірної України увійшли й троє спортсменок із Житомирщини, в тому числі й 13-річна вихованка секції вільної боротьби Малинської ДЮСШ, кандидат у майстри спорту, дворазова чемпіонка та срібний призер чемпіонату України Єлизавета Кулаківська.

За словами її тренера Олексія Федорчука, на шляху до фіналу наша землячка здобула упевнені перемоги над своїми ровесницями з Білорусії, Росії та Румунії. У фіналі ж суперницею Єлизавети була давня знайома — Анастасія Польська із Запоріжжя, якій у напруженому двобої наша землячка поступилась. У результаті — срібна медаль.

У цілому ж наша збірна посіла перше загальнокомандне місце, завоювавши дев’ять медалей. На другу сходинку п’єдесталу піднялися борці з Росії, третє — Угорщини.

Нині Єлизавета розпочала активну підготовку до чемпіонатів Європи та світу, які відбудуться наступного року.

Тренер і спортсменка дякують за підготовку до змагань усьому тренерському колективу Малинської ДЮСШ.