Цю тему в Фейсбуці у групі «МалинчанИ» підняв Rostislav Ismailov:

«Мені здається, що малинські таксисти не розуміють, що вони надають послуги в сфері громадського транспорту.

На мою думку, проблеми наступні:

  1. Машина настільки в жахливому технічному стані, що іноді спадають думки, що до пункту Б ми не доїдемо.
  2. Салон машини в такому стані, що ти переживаєш за свої речі і що вони стануть брудні, якщо ти сядеш в цю автівку.
  3. Машина прокурена, іноді аж підтошнює.
  4. Сам водій має неопрятний вигляд, брудний, зачуханий і найгірше смердить потом.

Звісно, що є декілька машин і водіїв які надають нормальні послуги і я також розумію, що для більшості це не основна робота а додаткова. Але якщо ми телефонуємо в службу таксі і нам відправляють автомобіль який попадає під всі чотири пункти, то це жах».

«О даааа… — активно підтримали тему десятки малинчан. — А ще, поки доїдеш, то нагрублять, бо то двері не так закрив, то попросиш щоб вікно відкрив, бо жарко. То до пункту призначення, зразу і дізнаєшся ціни всіх деталей на його авто, а також як йому невдячні пасажири все ломають…»

«Таки так))) . Одного разу їхала на такому Жигулі, що думала, що по дорозі він по запчастинах розсиплеться)). А коли попросила трохи швидше, бо запізнююсь, то він попросив за швидкість доплатити))»

«Ну про поведінку на дорозі «сєя властітєлєй путєй» я промовчу. Але скажу єдине: поворотнікі включайте хоч іноді».

«Я малинських таксистів недолюблюю і як пасажир і як пішохід, і як велосипедист. Їздять як олені, в машинах сморід, машини, дуже часто, в жахливому стані. Та й ціни знатні. Намагаюсь не користуватись, але бувають ситуації, що виходу немає…».

«Не так давно бачила в центрі таксі, білий ланос (колись був білий!!!) Лише одна назва від цього авто, вибачте, але це «корито»!!! Ціни на поїздку чималі, а умов нуль. Я іноді користуюсь послугами таксі, але якби приїхала ця роздовбайка, попросила б іншу машину. Нехай це буде жигулі, але справний, помитий і водій не п’яний!»

«А хто розцінки придумує. Тариф один, а за проїзд беруть хто як хоче…»

«А ще таксистів дивує (а декого й ображає!), коли я користуюся ременем безпеки. Слава Богу, коли він ще й робочий…

Коротше кажучи, є різні водії і різні пасажири. Вихід в тому, щоб брати номер телефону в нормальних водіїв і дзвонити напряму, а не диспетчеру. Це іноді вимагає більше часу, але знаєш, з ким їхатимеш».

Тим часом, не менше (а, може, й більше) останнім часом нарікань і на роботу водіїв маршруток, які возять малинчан до столиці й назад. Ось лиш кілька відгуків із того ж таки Фейсбуку (група «МалинчанИ»):

«Всім привіт!

Хочу розповісти як вчора 07.06.19 п’ятниця, ми їхали з Києва до Малина.

Замовили місця на 18.30 з Академмістечка в перевізника «Zubustik». Виїхали. По дорозі розуміємо що наш водій і правила дорожнього руху речі просто не сумісні… Швидкість з якою їхав водій була просто реактивна. Ішов на обгін не дивлячись чи є на зустрічний смузі транспорт чи немає… Він на це не зважав, бо був дуже зайнятий бесідою з пасажиркою, що сиділа біля нього. Коли зробили водію зауваження, то в відповідь почули образи, які сипались допоки ми не приїхали до Малина, а швидкість не зменшилась… а навпаки, їхати ми стали ще швидше. І коли проїжджали село Українка то швидкість там була зовсім не 50 км/год.

Віз нас зелений спрінтер з номерами 9281.

Цікаво чи ще довго нас так будуть возити, і чи прийме міри керівництво перевізника, і як на це реагують органи місцевого самоврядування?»

«Якось зимою в ожеледицю їхала до Малина маршруткою, то й досі не можу забути, як на швидкості 80-90 км/год проїжджали Українку на слизькій дорозі!!! Була в такому шоці, що навіть на зауваження рот не відкрився… Ну а про трасу взагалі мовчу… Але після того на маршрутках намагаюся не їздити… З дитиною взагалі боюся! Хоч некомфортно, незручно і довго, але користуюся електричкою або власним транспортом…»

Цікаво, чи читають ці коментарі самі перевізники? А поліція?

Тим часом, стало відомо: в Україні (отже, й на Малинщині?) протягом місяця — з 5 червня по 5 липня — триватиме операція «Автобус-2019» — «з метою забезпечення безпеки руху та запобігання виникнення ДТП на пасажирському автомобільному транспорті».

Як зазначено в повідомленні управління Укртрансбезпеки у Житомирській області, під час місячника «будуть посилені заходи державного контролю шляхом проведення рейдових перевірок, а також проводитимуться перевірки автопідприємств на предмет дотримання вимог законодавства при зберіганні і експлуатації транспортних засобів, що використовуються для перевезення вантажів і пасажирів».

То, може, нарешті, перевірять і роботу «Зубастика»? І малинських таксистів заодно?