Двоє фігурок дівчаток-школярок як попередження для автомобілістів про уважність на дорогах і дотримання правил дорожнього руху з’явилися днями  у центрі міста та по вулиці Гагаріна. Відразу ж цю новину повідомив у соцмережах міський голова Олексій Шостак, почавши своїм сакральним:

«ДІВЧАТА, так краще?

Прийшли на допомогу ХЛОПЧИКАМ, нагадувати любителям швидкої їзди, що їх дома чекають ДІТИ, а ДІТОК – батьки.

Будуть нести цілодобове ЧЕРГУВАННЯ в місцях з інтенсивним рухом транспорту та пішоходів

Біля САДОЧКУ №8 на Гагаріна, та Укртелекому

Це не останні заходи безпеки, які будуть запроваджені найближчим часом в Малині. Сподіваємось, це допоможе врятувати чиєсь життя та здоров’я.

Далі буде…»

Плюс у центрі комунальники оновили пішохідні переходи та деякі знаки. Приміром, знак біля маркету «Соборний», що забороняє зупинку і стоянку транспортних засобів, крім таксі, які здійснюють посадку чи висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу).

Такий же знак видніється й біля комплексу «Замок Володарів» та на центральній зупинці на вокзал. Проте водії, схоже,  чхати хотіли на заборону (на фото зліва). В один із базарних днів  лише зі сторони готелю ми нарахували більше двадцяти автомобілів (!). Уся Соборна площа — у стихійних парковках транспорту різного гатунку.

То чи виховають пластикові «дівчатка» з «хлопчиками» силу силенну несумлінних водіїв? Якось слабко у це віриться…