Від отриманих травм наступного дня вона померла в лікарні

За офіційною інформацією, 18 травня близько 13.00 до чергової частини Малинського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що швидка допомога до районної лікарні доставила 27-річну жительку Малина з тілесними ушкодженнями. Попередньо, вона випала з вікна 6-го поверху своєї квартири, що в районі «Прожектора». Наступної доби жінка померла в медичному закладі.

За словами заступника начальника Малинського ВП Олексія Ковальова, нині всі обставини події встановлюються у рамках кримінального провадження. Призначено низку експертиз.

У Фейсбуці, тим часом, з’явилася інформація, що молода жінка, мама двох маленьких діток, пішла з життя нібито через нерозділене кохання. Є навіть фото того, хто нібито штовхнув її на такий від-чайдушний крок.

З’явилася й інша інформація в групі «МалинчанИ»: мама покійної звертається до всіх жителів мікрорайону, де сталась трагедія, з проханням допомогти відшукати свідків її. Жінка переконує, що свідком трагедії нібито стала дівчинка, котра, з її слів, бачила момент, як випихали загиблу з вікна, а потім «якась тьотя його закрила».

«Будь-ласка, батьки, відгукніться. Може, ще хтось щось бачив, пишіть у месенджер. Будемо дуже вдячні», — написала мама загиблої малинчанки.