Роботи з відновлення дорожнього покриття вулиці Шевченка закінчуються. Люди в оранжевих жилетах, кажуть, працювали зранку до вечора і навіть у вихідні. По вулиці гуркотіла техніка, а декілька чоловіків-дорожників хвацько розкидали щебінь лопатами та розрівнювали асфальт.

Нагадаємо, ще восени 2017 року почалася заміна частини центрального водогону по вулиці Шевченка. Цей проект від початку оцінювався у одинадцять мільйонів гривень та реалізовувався (і до цих пір) з двох «кошиків»: Державного фонду регіонального розвитку та бюджету міста.

До переліку робіт було включено також встановлення чавунних заставок, водопровідних колодязів та відновлення асфальтобетонного покриття. Усього за два роки планувалося замінити 3,62 кілометра мережі.

Судячи ж із  реалій (роботи досі зроблено лише частково), план навряд чи вдасться виконати — то проект дорожчає, то грошей не вистачає, то зима настає.

Хоча весняне потепління відгукнулося таки «потеплінням»  і в  дорожніх роботах по вул. Шевченка. Проте їх робили, м’яко кажучи, не зовсім якісно.

Коментарі у соцмережах, підтверджені фото, не забарились:

«Асфальт по вулиці Шевченка-2… Але це вже руко*опи 80 рівня», «Так чого не вийдете на вулицю і не дасте по рогам інженеру, майстру…», «Під час виконання робіт там працює два чорноробочих(чорних як асфальт) і два водія. А майстром чи інженером там і не пахне» — ось лиш кілька відгуків про роботу дорожників.

Міський голова залишив і свій:

«Дякую всім за небайдужість, але міський голова про такі речі має знати першим і знає. По суті, замовник об’єкту обласна адміністрація, фінансування їх та наше співфінансування. Контроль за виконанням робіт здійснює технагляд, але я розділяю думку малинчан і без технагляду. Обласну адміністрацію я офіційно повідомив, підрядника також. Кошти нашого співфінасування заблокував. Чекаю рішення області, при відсутності реагування я знаю, що робити далі, але так воно точно не буде».

Так воно і не залишилося… Асфальт таки розрівняли, але у деяких місцях «ляпи» залишилися. Приміром, проблемними лишаються кілька люків. На запитання місцевих жителів, хто і що має робити у таких випадках, ремонтники байдуже повідомили: «Звертайтеся до свого водоканалу».

І дехто таки звернувся! «Водоканал» відрапортував, що проблему знає, але це, мовляв, не їхня вина, тож звертайтеся … у міську раду, яка, нагадаємо, киває на облдержадміністрацію з технаглядом. Отож, поки всі щось чекають, блокують і висловлюють стурбованість, це питання  так і не вирішується.

Найгіршим варіантом може бути те, що воно, у кінцевому підсумку, таки стане проблемою міста. Позаяк водогін — у місті, дорога —  міська і обслуговує водогін міське комунальне підприємство, якому люди сплачують за послуги.

Слід віддати належне самим  малинчанам, які, як виявляється, досить непогано «підробляють» тим самим технаглядом. Фотографуючи та злісно коментуючи, викликають хоч якусь реакцію влади. Інакше мали б ми скрізь та повсюди  і «чорнозем», і  «руко*опів 80 рівня»…

Тим часом, міський голова Олексій Шостак дав на наше прохання офіційний коментар нашій газеті (подаємо дослівно):

«Замовником робіт по реконструкції об’єкту: «Ремонт мереж водопостачання м. Малина Житомирської області» є обласна державна адміністрація. Першочергова вартість об’єкта становила 11 млн. грн. Після корегування і на даний час загальна кошторисна вартість об’єкта становить 16 млн. 361 тис. 360 гривень. З урахуванням виконання та фінансування залишок кошторисної вартості склав 7 млн. 525 тис. грн.

Таким чином, загальне співфінансування до обласного бюджету місцевим бюджетом Малина склало 3 млн. 708 тис. 103 грн. До того ж 150 тис. грн. було витрачено на проект, який був переданий обласній адміністрації. Головний підрядник та переможець тендеру — ПП «Елітбуд-1» (Житомир).

Загальну протяжність водогону заплановано від водоочисних споруд до вулиці Винниченка. Авторський нагляд здійснює ТОВ-ВП «Промислові системи», технагляд — ФОП Карпік В. В. Робочим проектом передбачено монтаж трубопроводу двома гілками. Перша — від насосної станції водоочисних мереж до перетину вулиць Шевченка та Винниченка. Протяжність — 2395 м. Друга гілка — від насосної станції до перетину вулиць Бондарик та Шевченка, протяжність — 1026,4 м. Вона вже працює, у людей є можливість підключитися до нового водогону.

По ситуації з недоліками, то наше співфінансування припинено за моєю вказівкою до позитивних висновків технагляду, який має оцінити якість робіт і несе за це відповідальність. Представник ОДА за нашим викликом вже побував у Малині. Наразі чекаємо технагляд, який вони ж (адміністрація) мають і прислати. Хоча підрядник стверджує, що технології дотримувався».

Є що додати?