Завтра, третього березня, в Болгарії завершується турнір з вільної боротьби серії Гран-Прі Дан Колов- Нікола Петров, участь в якому бере 520 спортсменів з 42 країн! Цей турнір за рівнем представництва можна прирівняти до Чемпіонату Світу чи Олімпійських Ігор.

За 30-річну історію турніру лише одного разу його переможцем був українець- Валерій Феодосійович Бойко,один з нинішніх тренерів нашого земляка Валерія Андрійцева. І саме Валерію випала честь представляти нашу країну у завтрашньому фіналі  боротьби за золото у сутичці з діючим Олімпійським чемпіоном 2016 року, американцем Кайл Снайдером після виснажливої сьогоднішньої боротьби, де один із суперників був уже знайомий (у XXX Літніх Олімпійських  іграх),  –  іранець Яздані. Але Валерій отримав нелегку перемогу над усіма суперниками, а росіянина Ігоря Овсянникова зумів покласти навіть на лопатки.

Тому,малинчани, усі шанувальники Валерія Андрійцева підримайте  його у двобої, який відбудеться завтра в завершальний день турніру з 10.30 до 13.30(орієнтовно близько 13-ї).

Відео можна переглянути на сайті спортивной боротьби України-турнір Дан Колов-Нікола Петров