Цієї пятниці, 25  січня, — День студентів (Тетянин день). «Соборній площі» пощастило знайти Тетяну, життя та робота якої тісно переплітається зі студентством.

Це — Тетяна Євгеніївна Вербицька, заступник директора з виховної роботи Малинського лісоколеджу. Вона — єдина у викладацькому колективі, хто має таке ім’я, та єдина донька у своїх батьків — Євгенія та Євгенії Вербицьких. Свого сина  Тетяна теж назвала Євгенієм.

А от Тетяною, пригадує жінка, її назвав батько. Але чому саме так, не знає й досі. Тетяна Євгеніївна — родом із Дніпра (Дніпропетровська), куди на роботу після навчання у Малинському лісотехнікумі направили її маму. Там уже й утворилася родина Вербицьких. У 1977 році сім’я переїхала до Малина.

У лісоколеджі Тетяна Єгеніївна працює з 1994року, на нинішній посаді — з 2013-го. Має вищу економічну освіту. Свого часу закінчила столичний Національний університет імені Тараса Шевченка. Її будні  — це організація  виховної частини освітнього процесу. Окрім цього, вона викладає економічну теорію та політичну економію

— З Днем Тетяни мене завжди вітають, — посміхається жінка. — І наші студенти цього дня, як і традиційно в листопаді, відзначають День студентів. Удень, зазвичай,  — захід до свята, увечері — дискотека.

Ми приєднуємось до вітань і вітаємо усіх Тетян з іменинами, а усіх студентів — із їх Днем!