До редакції зателефонував малинчанин Віктор Кравченко й поскаржився на незадовільну роботу комунальників.

«Добре, що посадовці міськради, очевидно, не ходять, як прості малинчани, вулицями рідного міста. Вони їздять на роботу крутими машинами, або їх у потрібний час підвозять службовими автомобілями. Бо, якби хтось із них пройшовся вранці скованими льодом тротуарами (навіть у центрі міста) і жодного разу не впав, то це був би рекорд. А скільки слів на адресу керманичів міста й комунальників виголосили жителі міста годі й гадати. Та й до лікарні з переломами й вивихами, думаю, в ці дні також потрапляли люди. Коли почнемо працювати, панове? Чи в мерії за основу взяли відомий вислів: «Та скільки тієї зими?» То він тут недоречний», — сказав В. Кравченко.

За словами районного лікаря-травматолога ММРТМО Любові Колесникової, в середньому в місяць близько 60 земляків потрапляють до лікарні з переломами рук, ніг, ребер, травмами голови та інших частин тіла. А наприкінці минулого року з травмами різного ступеня до лікарів звернулися 205 малинчан і жителів району.

До речі, 22 січня влада міста й району урочистою ходою йшла до погруддя Тарасу Шевченку, розташованого біля міської ЗОШ №3, з нагоди 100-річчя з дня відзначення акту Злуки УНР і ЗУНР. Очевидно, щоб не впасти, було дано вказівку висипати цю ділянку дороги для себе, коханих, а для решти людей, виходить, бракує чи то часу, чи бажання, чи піску з відсівом?

Р.S. Звітуючи в середу перед журналістами й відповідаючи на їх запитання, чому в місті не посипані тротуари навіть на головних вулицях, міський голова Олексій Шостак назвав причину: мовляв, «Благоустрій» профінансований лише на 60 відсотків до потреби. Але ж, виникло резонне запитання, бодай 60 відсотків доріг мало би бути посипаними? Та й напередодні перший заступник мера Петро Піковський звітував, що головні вулиці вже посипані, приступаємо до другорядних. Ось тільки, чому малинчани цього не помітили? Чи, може, ми не ті вулиці вважаємо головними?