Дерево привалило чоловіка

18 січня у с. Стримівщині Чоповицької ОТГ стався нещасний випадок. Інформацію підтвердив голова цієї ОТГ Михайло Філоненко.

Як повідомив заступник начальника Малинського ВП ГУНП в області, майор поліції Олексій Ковальов, під час валки дерев нібито вільнонайманою бригадою одне з дерев упало на чоловіка. В результаті житель Чоповичів, 1974 року народження, помер. Нині триває слідство.

За словами Михайла Філоненка, покійний поживав із мамою. Свого часу закінчив один із вузів столиці…

Хмільне застілля

Невесело закінчились посиденьки зі спиртним для двох малинчан.

Як розповіли у місцевому відділі поліції, чоловіки вирішили добряче «замочити»  спиртним всі цьогорічні свята. Коли доза алкоголю почала вже «діяти», раптово між випивохами виникла сварка, що переросла в бійку. У її ході один із захмелілих чоловіків усі спірні питання захотів вирішити за допомогою ножа, пірнувши ним у ногу свого опонента.

Та коли він побачив калюжу крові на підлозі, злякався й почав відразу кликати на допомогу. Відтепер його друг по чаркуванню перебуває в лікарні, куди його госпіталізували лікарі «швидкої» допомоги.

Рот заклеїли, а грошей не знайшли…

Як повідомив заступник начальника Малинського ВП ГУНП в області, майор поліції Олексій Ковальов, криміногенна ситуація на території міста й району контрольована: впродовж останнього тижня сталося декілька крадіжок та угон мопеда Suzuki.

Так, днями шляхом віджиму вікна о 2-ій годині ночі троє невідомих чоловіків із метою заволодіння коштами проникли до будинку малинчанки, 1964 року народження, котра проживає на вулиці Єгорова. Жінка проживає одна, чоловік перебуває в частих і довготривалих рейсах.

Непрохані «гості» посадили господарку будинку за стіл,  заклеїли їй рот скотчем, щоб вона не змогла  покликати на допомогу й почали нишпорити по хаті, шукаючи гроші. Коли заощаджень не знайшли, взяли з собою пакет документів (паспорт, пенсійне посвідчення, документи на будинок) і зникли через вікно.

21 січня у період з 8-ої до 11.30 годин із приміщення літньої кухні, що закривалось навісним замком китайського виробництва, зник мопед марки Suzuki ZZ вартістю 16,5 тис. грн. Господаря в цей час вдома не було, він супроводжував до місць навчання дітей. А коли повернувся додому, помітив, що мопеда, якого придбав 20 липня минуло року, вже немає…