У Києві 23-25 листопада і відбувся чемпіонат з пауерліфтингу, жиму лежачи та станової тяги серед жінок та чоловіків World Championship GPA/IPO 2018, в якому взяли участь представники 25 країн світу і більше 370 спортсменів.

Украіїна і світ побачили наших спортсменів і, головне, визнали їх талант

Малинчани традиційно теж взяли участь у цих престижних змаганнях й дуже вдало виступили у своїх категоріях.

Зокрема, Олександр Онищенко, наразі студент, виступав у пауерліфтингу й виборов золото у своїй категорії. А Тетяна Коростель, учениця 6 класу школи-ліцею №1, вперше виступила на змаганнях такого рівня й не просто посіла перше місце у своїй категорії та отримала золоту медаль, а й встановила світовий рекорд зі станової тяги, подолавши штангу вагою 70 кг притому, що її власна вага лиш 30 кг.

*   *   *

Ще трохи досягнень до скарбнички спортивних здобутків цього тижня

4 золота, срібло й дві бронзи — на двох

Такий результат на цьому ж чемпіонаті показали й малинчани Віталій Філоненко та Надія Варман.

Надії, зокрема, не було рівних з push pull, а в становій тязі та жиму лежачи вона показала третій результат. Віталій отримав другий результат із жиму, а в тязі, екстремальному жимі та push pull він був кращим.

*   *   *

Юні малинчани  вдало виступили на спортивній арені Україні

Вітаємо нових чемпіонів України!

20-23 листопада у м. Бердянську відбувся чемпіонат України з вільної боротьби. Дві вихованки Малинської ДЮСШ — Кулаківська Ліза (28 кг) та Головенко Аліса (58 кг) стали чемпіонками України у своїх вагових категоріях. Вітаємо переможниць та їх тренерів Олександра Федорчука та Олександра Ткачука.

Нові спортивні досягнення наших легкоатлетів

А 24 листопада команда легкоатлетів Малинської ДЮСШ узяла участь у Відкритому чемпіонаті Київської області з легкої атлетики. Назар Фальтус (тренер Людмила Молодовська) став бронзовим призером у бігу на дистанції 800 м.