Його разом із викраденим з чужої оселі ювелірними прикрасами поліцейські затримали дорогою до місць збуту здобичі. І сталося це не в Малині.

До Новоград-Волинського відділу поліції звернулась 34-річна жителька райцентру із повідомленням про крадіжку з її будинку ювелірних виробів із золота. За словами заявниці, хтось скористався відсутністю господині та, потрапивши в оселю, виніс з однієї з кімнат шкатулку із золотом. Сума збитку склала близько 50 тисяч гривень.

З поліцейськими жінка також поділилась і власними підозрами, адже напередодні зникнення прикрас до її обійстя приходив підозрілий незнайомець, який нібито шукав тимчасове житло і напитував орендодавців.

Оперативники провели низку заходів, у результаті яких отримали відомості про можливо причетну особу. У полі зору поліції опинився 22-річний малинчанин, котрий нещодавно звільнився з місць позбавлення волі, однак ніде не працевлаштувався і тимчасово мешкав у знайомих у Новограді-Волинському. Тут же подався на пошуки «легких заробітків», використовуючи вже наявний у нього досвід.

Автомобіль, в якому зухвалець прямував здавати викрадені прикраси, поліцейські зупинили на виїзді з міста. Золоті прикраси вилучені. А фігуранта перевіряють на причетність до інших подібних злодіянь.