«Пара SOLO» — Лілія Кухарчук та Юрій Бабаєв з юними малинськими моделями «Bastet MODELS». Одеса. Показ мод.

Про те, як юним малинчанам вдалось взяти участь у престижному модному показі в Одесі, з читачами «СП», відпочивши після поїздки, ділиться керівник школи моделей «Bastet MODELS» Анна Дядя.

— 18 та 19 липня в Одесі відбувся п’ятий сезон щорічного SUMMER WEEKEND by  Odessa Fashion Day, в якому демонстрували свої колекції дизайнери та торгові марки українського виробництва зі всієї України. Була представлена 21 колекція, і серед них — брендові марка підліткового і молодіжного одягу від наших земляків — Юрія Бабаєва та Лілії Кухарчук «ПАРА Solo».

Юрій і Ліля знають про малинську школу моделей, тому й запросили нас на показ. Сім юних малинських модельок відтак взяли участь в такому грандіозному для них проекті, та також 30 професійних моделей «ПАРА Solo». Одразу скажу, що ми не підвели Юрія та Лілю, і наші малинські моделі дефілювали на подіумі не гірше столичних професіоналів, можна сказати дуже достойно, і будемо чекати нових запрошень.

Локація, на якій відбувався показ, — Park Residence. Ці кілька днів в Одесі для нас були дуже насиченими і наповненими незабутнім досвідом модельної професії. Адже дітям робили професійний макіяж, зачіски, одяг підшивали за індивідуальним розміром кожного, і, звичайно, саме дефіле — на такому подіумі серед іменитих професіоналів моди — це неповторно. Під спалахами численних фотокамер кожен з них, я впевнена, почувався в той день справжньою моделлю.

Хоча часу на спілкування було обмаль через насичену програму, нам вдалось поспілкуватись із Юрієм та Лілією, попозувати на фотокамери. Юрій та Лілія подякували нашим юним моделям та підготували сюрприз — поїздку на лімузині вулицями Одеси.

Після завершення показу, учасники «Bastet MODELS» ще мали можливість два дні відпочити на морському узбережжі — бо ж як це: бути в Одесі і моря не побачити? Тож іще два дні мої модельки насолоджувались Чорним морем, також і самі провели на узбережжі фотосесію «Русалонька», а я була щаслива, що все вийшло, і школа розвивається.

Всі щасливі після вдалого показу. Селфі з моделями — Ані Дяді.

— Аню, а як взагалі вам прийшла ідея створити в провінційному Малині дитячу школу моделей? Ви вважаєте це актуальним для маленького містечка?

— Чому б і ні? Якщо до мене такого в Малині не було, тому я вирішила спробувати. Я завжди про це мріяла, і ось уже другий рік школа успішно працює, в нашій команді професійний психолог, хореограф, фотографи, багато інших фахівців, курси іноземних мов, всі умови, щоб і в Малині «вирощувати» професіоналів модельного бізнесу. Уже зараз вихованців нашої школи запрошують в столицю на покази.

А ще, певно, головний стимул для мене — чудовий приклад наших земляків — Юрія Бабаєва та Лілії Кухарчук, які самостійно пробились у світ моди. Починали ж у Малині скромненько: з оренди однієї кімнаточки, в якій в тісняві було все — і парти замість закрійних столів, і три швейних машинки… Там же, в тій першій кімнатці своєї майстерні і народилась їхня назва «ПАРА Solo», яка зараз популярний бренд. І саме Юрій та Лілія започаткували не просто моду, а дитячу і підліткову.

— А самі ви де навчались модельному професіоналізму? Хто ви за фахом?

— Юрист. Але це мені ніскілечки не заважає займатись справою, яка стала мені улюбленою. Мені комфортно працювати з дітьми, я цим займаюсь уже сім років, починала з організації дитячих свят. Отже, щоб продовжувати улюблену свою справу, у Малині з’явилась і діє школа моделей.

На знімку : малинські моделі «Bastet MODELS» Наташа Середенко, Тетяна Шевчук, Олександра Пруднікова, Максим Головатчик, Маргарита Ткаченко, Анна Тимошенко, Софія Данильченко.