Футбол Малин

Минулих вихідних відбулись чергові матчі в Лізі чемпіонів району.

«Євро Пак» приймав «Будівельник» на стадіоні Нових Вороб’їв, де розміри поля не дозволяють проводити широких комбінацій, та все ж команди намагались проводити атакуючі дії, і матч добігав кінця за нічийного рахунку — 2:2. Проте в компенсований час «європаківці» дотисли свого суперника і забили переможний гол — 3:2.

«Урожай» на домашньому полі приймав народицьку «Зірку Полісся» і вже на самому початку пропустив м’яч у свої ворота. Надалі матч проходив в обопільних атаках, але так нікому і не вдалось відзначитись результативними діями. Відтак — чергова поразка «Урожаю» з рахунком 0:1, і вже з великим відривом ця команда замикає турнірну таблицю, до того ж — із «нулем» у графі очок.

У Лізі району відбулась одна перенесена гра — в с. Скуратах, де місцева «Юність» зазнала відчутної (0:5) поразки від «Променя».

У ці вихідні відбудуться інші пропущені матчі. В Лізі чемпіонів у неділю о 10-й год. «Урожай» прийматиме «Євро Пак», а в Лізі району цього ж дня о 10.00 відбудеться пропущений матч «Промінь» — «Сокіл».

Крім того, в неділю о 10-й год. відбудеться матч-відповідь 1/4 фіналу розіграшу Кубка району між командами «Будівельник» та «Старт». А завтра, 21 липня, в рамках РОС-чемпіонату області гранітненський «Будівельник» на домашньому стадіоні проведе з ФК «Бердичів» пропущений матч із 4 туру.

Федір Гончар.