Ранчо

У неділю, 15 липня, майже вночі в інфекційне відділення Малинського МРТМО поступила жінка з ознаками гострого отруєння.

Наступного дня в інфекційному з’явилось ще двоє пацієнтів з подібними симптомами, а станом на ранок 18 липня їх уже четверо. Хворі проходять повний курс лікування, тим часом фахівці з’ясовують джерело інфекції.

Станом на 17-ту годину 16 липня стан хворих був середньої тяжкості.

Люди, які потрапили в лікарню, — малинчани, різного віку, і різного місця проживання. Та їх об’єднує одна обставина — всі вони, хоч і в різних компаніях, але в один час 14 липня святкували у малинському кафе «Ранчо».

Наразі Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області і фахівці Малинського районного управління проводять розслідування прецеденту. За контактними особами ведеться медичне спостереження, тривають лабораторні дослідження. Проводяться протиепідемічні заходи.

Попередній діагноз потерпілих: гастроентероколіт або гостра кишкова інфекція. Точно можна сказати про причину гострого отруєння через 72 години після взяття лабораторних змивів та аналізів.

Що ж було причиною отруєння, скільки постраждало людей і що чекає винуватця? Журналісти «СП» намагались з’ясувати, тож подробиці прецеденту читайте в п’ятничному номері «СП».