7 липня, в рамках РОС-чемпіонату області гранітненський «Будівельник» на домашньому стадіоні провів пропущений матч 2 туру з андрушівською «Фортуною».

На жаль, наші земляки не змогли створити конкуренції супернику. Вже після першого тайму гості вели в рахунку — 3:0. В другому таймі будівельники так і не змогли забити супернику бодай гол, натомість андрушівці знову відзначились і завершили матч з рахунком 4:0 на свою користь. Завтра «Будівельник» у РОС-чемпіонаті області вільний від ігор.

Чергові матчі відбулись і в чемпіонаті району. В Лізі чемпіонів «Будівельник» приймав «Урожай» і здобув перемогу з розгромним рахунком — 9:0. Клас команд досить різний, тому й було зафіксовано такий рахунок.

А «Євро Пак» приймав команду «Зірка Полісся». Гра видалась досить напруженою, вболівальники стали свідками чималої кількості голів, та перемогу здобули господарі — 3:2.

У Лізі району відбувся заключний тур першого кола.

«Колос» приймав команду «Юність», і вже в першому таймі питання про переможця було зняте: головчанці повели в рахунку 6:0. У другому таймі скуратівці спромоглися забити два голи, але однак зазнали відчутної поразки — 2:7.

У матчі ж між «МКДЗ» і «Каскад Юнайтед» боротьби не вийшло. Федорівці в гостях перемогли з рахунком 7:1.

«Сокіл» приймав команду «Чайка», й чоповичани, нарешті, здобули перше залікове очко. Матч завершився внічию з рахунком, який досить рідко зустрічається в чемпіонатах нашого району, — 0:0, проте для «соколят» уже є початок в очковому доробку.

Тим часом, у Любовичах «Промінь» приймав пиріжківський «Старт». Гра видалась досить важкою. Досвід любовичан дався взнаки. Використавши помилки в захисті гостей, господарі здобули перемогу — 4:2.

15 липня, в Лізі чемпіонів о 10-й год. мали зустрітися «Євро Пак» і «Будівельник», а о 15.00 — «Урожай» і «Зірка Полісся»; а в Лізі району заплановано пропущений матч другого туру між «Юністю» і «Променем».

Підсумки першого кола в Лізі району будуть після догравання пропущених матчів.