Валерій Андрійцев виступив на міжнародному рейтинговому турнірі з вільної боротьби.

Змагання до чемпіонату світу тривали з 3-го по 5 липня в грузинському Тбілісі, повідомляє управління фізичної культури і спорту Київської ОДА.

Срібний призер Олімпіади-2012 Валерій Андрійцев після тривалого лікування почав тренуватися під особистою опікою головного тренера збірної України Руслана Савлохова. Перші результати цієї співпраці були помітними вже в Тбілісі. Навіть не дивлячись на те, що зупинився Валерій за крок від медалі.

Почавши з переможних перших сутичок, спортсмен поступився в останніх зустрічах і посів п’яте місце у вазі 97 кг.

Першу зустріч Валерій провів з турком, вигравши 0:3. Наступного разу наш спортсмен боровся з грузином і переміг з рахунком 2:0. Третій поєдинок, за вихід у фінал, Андрійцев відборовся з грузинським спортсменом Одікадзе Елезбаром, який, до речі, і став чемпіоном змагань. У цій сутичці на останніх долях секунди не зарахували два бали, тому українець програв 3:2.

«Підсумок міг бути іншим, зарахуй судді на заключних секундах здобуті два бали. Але маємо те, що маємо, — прокоментував свій виступ Валерій. — А наступного дня в боротьбі за 3-тє місце в мене навіть язик не повертається сказати, що програв 4:4 … росіянину».

Формально програв Андрійцев за рівного підсумку 4:4 сутичку за бронзу Шамілю Мусаєву з Росії. Але й там українські тренери мали багато питань до суддівства.

«Рейтинговий турнір у Тбілісі залишив двояке враження, – прокоментував виступ команди на власній сторінці в «Фейсбук» Руслан Савлохов. – Особливо з точки зору організації. Фінали починалися о 23-й ночі».