30 червня в рамках 9 туру РОС-чемпіонату області гранітненський «Будівельник» у Чуднові провів матч із командою «Тетерів» і, нарешті, здобув першу перемогу та ще й із таким рахунком.

Початок розгрому вже на першій хвилині відкрив гравець «Будівельника» Микола Тищенко, який надалі зробив у цьому матчі пента-трик, тобто забив п’ять голів. Остаточний же рахунок зустрічі — 7:0 на користь гранітненців.

А вже завтра наш «Будівельник» проведе на домашньому стадіоні пропущений матч 2 туру з андрушівською «Фортуною». Початок гри — о 16-й годині.

Далі — про матчі чемпіонату району. Позаминулої неділі в Лізі чемпіонів зустрічались головні претенденти на загальну перемогу — «Будівельник» та «Євро Пак». Спочатку нововороб’ївці переважали свого суперника на його ж полі у багатьох компонентах гри, що й позначилося на рахунку з різницею в два м’ячі — 2:0. Проте надалі, кардинально помінявши свій малюнок гри, «будівельники» спромоглися відквитати ці два м’ячі, тож остаточний рахунок — 2:2.

Тим часом, «Урожай» зіграв свій матч у Народичах, прибувши на гру в ослабленому складі, до того ж — без замін. Господарі ж скористались такою ситуацією на повну. Рахунок 6:0 на користь «Зірки Полісся» говорить сам за себе.

А в «Лізі району» позаминулого тижня «Сокіл» приймав команду «Юність». Матч виявився досить результативним. Уже в першому таймі вболівальники побачили аж п’ять голів: чопівці вели в рахунку — 3:2. Проте в другому таймі з командою господарів стались якісь метаморфози, гра взагалі розладилась, а ось скуратівці, навпаки, заграли активніше й, як нагорода, перемога — 6:3.

«Чайка» приймала «Каскад Юнайтед». Попри всі намагання господарів забити бодай гол у ворота суперника, результату досягнуто так і не було. А більш досвідчені федорівці, забивши два голи, здобули перемогу — 2:0.

В іншому матчі команда «МКДЗ» приймала «Старт». Попри відсутність провідних гравців у обох командах, гра видалась досить цікавою. Спочатку каменедробильники скористались двома помилками гостей і повели в рахунку — 2:0. Та надалі пиріжківці змогли створити кілька гольових моментів і зрівняти рахунок. У кінцівці матчу команди обмінялись ударами в штангу і зафіксували відтак нічию — 2:2.

Наостанок — матч між «Променем» і «Колосом». Видався він досить напруженим. Обидві команди зібрали оптимальні склади і видали цікаву змістовну гру. Любовичани на своєму полі першими відкрили рахунок, але головчанці досить скоро зрівняли його. Надалі на футбольному полі точилась запекла гра з обопільними атаками, проте тільки гравцям «Колоса» вдалося забити єдиний м’яч, який вирішив долю матчу. Отже, вольова перемога головчанської команди з рахунком 2:1.

У наступному турі минулих вихідних в Лізі району відбулось два матчі. «Каскад Юнайтед» приймав команду «Сокіл», і господарі перемогли з рахунком 4:0. Хоча й гостям слід надати належне: не дивлячись на розгромні поразки, чоповичани продовжують свою участь у чемпіонаті. Респект, хлопці!

У матчі між «Юністю» та «МКДЗ» також зафіксовано перемогу господарів: скуратівці не залишили каменедробильникам ніяких шансів — 3:0.

«Чайка» приймала «Промінь». Більш досвідчені гості одразу повели в рахунку — 3:0, та перемогу святкували любовичани — 5:3.

У матчі між «Стартом» та «Колосом» пиріжківці наробили стільки помилок у захисті, що вистачило б на увесь чемпіонат. Як результат — непристойна поразка з рахунком 1:10.

У Лізі ж чемпіонів відбулась тільки одна гра: «Зірка Полісся» — «Будівельник», яка завершилась нічиєю — 2:2. Матч «Урожай» — «Євро Пак» перенесено.

Завтра, 7 липня, о 10-й год. у Лізі району зустрічаються: «Колос» — «Юність» та «МКДЗ» — «Каскад Юнайтед», а в неділю, 8 липня, о 10.00 — «Сокіл» і «Чайка», а о 16-й год. — «Промінь» і «Старт». У Лізі чемпіонів обидва матчі відбудуться 8 липня. О 10-й год. зіграють «Будівельник» і «Урожай», а о 15.00 — «Євро Пак» і «Зірка  Полісся».

Федір Гончар.