На попередній сесії Малинської міської ради із вільних залишків бюджетних коштів депутатам було виділено по 50 тисяч гривень кожному на потреби округів. Частина з них відразу скористалася наданою можливістю та направила кошти на наступні потреби жителів громади, звітує сайт мерії.

Отож, на що пішли «депутатські» кошти й хто зумів уже ними скористатись:

– прокладання зливної каналізації по пров. Чехова (біля залізничної дороги) та по 1-ому провулку Б. Хмельницького (Тетяна Дорошук);

– капітальний ремонт водогону в селі Ксаверів (Юрій Рудченко).

– на придбання нового насосу для каналізаційно-насосної станції у мікрорайон ГМП (Юрій Лісовський).

Потурбувались депутати і про поточний ремонт вуличного освітлення:

сіл Єлівка і Соснівка (Дмитро Дмитренко), села Устинівка (Вячеслав Кашиця), мікрорайону лікарні (Ольга Гуцалюк), вулиць Щербівська та Єгорова (Оксана Войтюк), мікрорайону вулиці Дорошок (Сергій Сафранчук), вулиці Винниченка (Вячеслав Грищенко) та вулиць закріпленого депутатського округу (Сергій Чушенко).

Окрім Програми благоустрою розвитку комунального господарства, повідомляє також сайт мерії, депутатські кошти було закладено і на підтримку освітньої галузі громади. А саме:

Було спрямовано кошти на придбання телевізора та ноутбука для першого класу ЗНВК «Школа-ліцей № 1 ім. Ніни Сосніної», який навчається за програмою «Інтелект України» (Олексій Шостак), а також на благоустрій території ДНЗ № 1 (асфальтування доріжок) та на придбання інтерактивної дошки для кабінет географії ЗНВК «Школа-ліцей № 1 ім. Ніни Сосніної» (Леся Сніцаренко).