11 квітня члени ІПО «Пошук» з міста Малин відпрацювали повідомлення про ймовірне місцезнаходження солдата Червоної армії, загиблого в роки Другої світової війни на території нашого району.

«Інформація підтвердилася, — повідомили члени ГО наступного дня, — і пошуковці взялися за справу. Солдат лежав на глибині 50 см. Так як це була низина, то в ямі постійно стояла вода і доводилося її вичерпувати. При солдаті була лише каска СШ-39, а в районі тазу було знайдено медальйон! Маємо надію, що нам пощастить і ми дізнаємось ім’я солдата. Медальйон вирушає до експерта, а нам залишається лише чекати новин та планувати майбутні виїзди», — йдеться у повідомленні.

Водночас пошуковці звернулися до всіх, хто займається пошуком монет/металу: «Якщо Ви на території Житомирської області натрапили на рештки солдата, повідомляйте про це нашу організацію. Ми спільними зусиллями влаштуємо підйом солдата та належним чином організуємо його подальше перепоховання. Тел: 067-410-76-67 (Viber/Telegram)».

А ті, хто бажає допомогти організації з паливом або спорядженням, можуть це зробити, перерахувавши кошти на банківську картку за номером 5168 7520 1079 8851 на ім’я В. Баранівського.