Посадовцеві сплачували половину вартості селекційних овочів повз касу.

У вівторок, 13 квітня, поліція затримала директора однієї з дослідних станцій. Чоловік підозрюється у систематичному вимаганні та отриманні хабарів від бізнесменів.

Схема полягала в тому, що посадовцеві сплачували половину вартості селекційних овочів під час їх продажу.

«Під час слідчо-розшукових заходів зафіксували продаж сортових овочів фізичним та юридичним особам за їх реальною вартістю. Однак у фінансово-господарських документах при цьому зазначалась лише половина ціни. Різниця ж сплачувалась поза бухгалтерськими обліками директорові дослідної станції», — йдеться у повідомленні відділу комунікації ГУ Нацполіції Житомирщини.

Про яку саме дослідну станцію йдеться — нашу у Федорівці чи яку іншу — не повідомляється. Відомо лиш, що 69-річний затриманий проживає у Радомишльському районі.

13 квітня поліцейські затримали посадовця відразу після отримання ним 84 тисяч гривень хабаря за продаж 14 тонн овочів. Реальна вартість селекційного товару складала майже 170 тисяч гривень.

Чиновника затримали, і зараз вирішується питання про оголошення йому підозри за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУ.

 Санкція статті передбачає позбавленням волі на термін від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати посади до трьох років, з конфіскацією майна.