Влада вирішила «змінити алгоритм» щодо відсипки та грейдерування вулиць і провулків у Малині. Містяни пропозицію сприйняли, переважно, «в штики».

Такої кількості коментарів, як під зверненням мерії «До уваги жителів громади!» на своїй ФБ-сторінці, давненько не було. Але давайте по порядку. Спочатку — сам текст звернення влади до громади (авторство тексту з усіма помилками збережено):

«До уваги жителів громади!

В зв’язку з неоднозначними відгуками щодо проведеної роботи по відсипці та грейдеруванню вулиць і провулків міста Малина, змінюється алгоритм отри-мання заявок на проведення даних видів робіт.

Відтепер – відсипка та профілірування грунтових доріг громади за допомогою ТОВ «Юнігран» (відсів, техніка та роботи) буде здійснюватися лише за попереднім письмовим колективним зверненням жителів вулиці та депутата закріпленого за округом до депутата обласної ради Сергія Диняка та міського голови Олександра Ситайла.

Відмітимо, на всі раніше проведені роботи по вирівнюванню профілю вулиць міста підприємством «Юнігран» Малинській громаді на благодійній основі надавалися як матеріали для відсипки вулиць, так і техніка для проведення робіт».

А тепер — коментарі, які викликала ця інформація серед малинчан. Вірніше — лиш один із перших, який умістив у собі думку щонайменше кількох десятків містян (усього ж лише за кілька днів цей пост мерії зібрав більше сотні відгуків). Отож (авторство також збережене повністю, без жодних правок):

«Виталий Матусевич

А давайте зберемо підписи, щоб за подібні пости від провладних структур була хоч адміністративна відповідальність, бо такі всі прошені на своїх місцях стали… А так і відповідальність з себе зняли. От молодці. Всі на своїх місцях за свої дії та бездіяння несуть відповідальність у всіх сферах, а наша влада бере приклад з ВРУ, де депутати не несуть відповідальності за закони, за які голосують. А потім маємо мінус 3 тер. одиниці в складі України. А все починається з подібних дій- або будьте раді кісткам, або сидіть голодні. Ми люди, не худоба, щоб таке відношення терпіти. Давайте ще одну посаду зробимо, а, приймача отаких заяв, а потім пост в фб, як героїчно борються у нас з безробіттям? Вас народ обрав, а якщо йому щось не так – то взяли і переробили, бо самі люди вас утримують податками. А не ви подібні рішення приймаєте. Ганьба…

Доживемо, панове, що для того щоб яму на напрямку залатали, тре буде подати пакет документів, що завірений нотаріально та з висновками експертної комісії, фотографіями самої ями в різних ракурсах та з усіма розмірами дефекту покриття.., і лише тоді компетентна комісія прийматиме рішення, чи проводити ямковий ремонт, і не дай Боже, до моменту виконання ремонтних робіт та ямка стала хоч на см глибше чи ширше- знов тре буде стос документів подавати, – і так по колу. Гарна схема, як нічого не робити, а лише писати відписки. На замітку всім відповідальним за напрямки. Не дякуйте»…

Нам би дуже хотілося отримати з цього приводу більш розгорнуту думку нашої влади, одначе доступ до себе новітні господарники для ЗМІ обмежили. Більше того, один із заступників у приватній розмові зазначив, що газета — то взагалі «х…ня»…

Поки влада активно відсипала й грейдерувала дороги в місті, на одному з в’їздних знаків нашого міста з’явилось ось таке попередження (на фото)…