Нову алею до всеукраїнського Дня довкілля висадять по вулиці Огієнка — від «Малинівського кругу» до будинку №73.

«З метою покращення благоустрою території та створення зелених зон міста» мерія планує це зробити до 17 квітня «із залученням комунальних підприємств».

Водночас малинчан, «які самочинно обробляють там земельні ділянки», просять «із розумінням поставитися до ситуації, адже ці земельні площі належать громаді».

 

Не розпочинати весняно-польові роботи, «оскільки заплановано розчистку територій та ряд інших робіт, передбачених проектом», просять і жителів територій, прилеглих до майбутнього Індустріального парку в Малині, себто біля колишнього аеродрому.

«В рамках підготовки до імплементації проекту «Мережа індустріальних парків «Західний індустріальний кластер», який отримав перемогу ще в 2020 році, — повідомляє сайт мерії, — представники Малинської громади пройшли навчальний семінар.., а також взяли участь в офлайн-нараді.., на якій обговорювались поточний стан втілення проекту побудови індустріального парку в громаді, виконання сформованого план-графіку реалізації проекту. Тож підготовка до імплементації проекту «Західний індустріальний кластер» успішно триває».

Тим часом довкола цієї інформації уже розгорнулася в соцмережах немала дискусія. Більше — у найближчих номерах.

 

Стратегії розвитку Малинської міської територіальної громади — бути! — запевняє сайт мерії. Таке рішення прийняла остання сесія міської ради, що відбулася в кінці березня. Над розробкою свого стратегічного плану на 2021-2027 роки працюватимуть мінімум півроку. За словами міського голови Олександра Ситайла, якого цитує сайт мерії, «першочергове завдання — визначити, у якому напрямку ми маємо рухатися, на що акумулювати кошти…». Вся робота з даного питання, обіцяють чиновники, висвітлюватиметься, а також буде створено групу для спілкування, де кожен житель громади зможе висловити своє бачення майбутнього розвитку Малинщини.

 

Посилені обмежувальні заходи діють з цього понеділка, 5 квітня, у Малинській міській філії Житомирського обласного центру зайнятості. Послуги її фахівцями надаються віднині дистанційно. Реєстрація нових звернень у цей період здійснюється, зокрема, через портал «ДІЯ»; обслуговування зареєстрованих клієнтів відбувається засобами дистанційної комунікації, а консультації —телефоном. Телефони для довідок: (04133) 9-77-73 — черговий фахівець, 5-12-21 — кар’єрний радник роботодавця та (097) 290-97-22 — «гаряча лінія».