Інформація останніх днів щодо кількості хворих на ковід у Малинській та Чоповицькій ОТГ більша схожа на фронтові зведення:

«ІНФОРМУЄМО станом на 30.03.2021!

По Малинській громаді та Чоповицькій ОТГ отримано позитивних результатів ПЛР-досліджень за добу — 40, — читаємо на ФБ-сторінці КНП «Малинська міська лікарня» у вівторок. — Ліжка, відведені під Covid — 120…

Зайнято — 128 ліжок !!! Cтаном на 12.45 год. (106,7% від загальної кількості), з них: позитивних — 101, підозра — 27, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії — 6 пацієнтів (усі — на кисні).

Киснева підтримка — 69 пацієнтів, з них: централізована подача кисню — 37, кисневі концентратори — 32.

Протягом доби: поступлення — 22, виписка — 7, померлі — 2…»

А вже наступного дня:

«ІНФОРМУЄМО!!!

31.03.2021 кількість ліжок у лікарні, перепрофільованих під Covid-19, збільшили зі 120 до 140 (ліжковий фонд лікарні — 158 місць).

На 17.00 год. 31.03.2021 у стаціонарі лікарні перебуває 144 особи з підозрою та хворих на Covid-19…».

І, як завжди, засторога від медиків:

«Допоки будуть працювати кафе, ресторани, поки не буде контролю за скупченнями людей, підлітків, дітей, до того часу не буде вистачати місць у лікарні, кисню, і будуть помирати люди…

Побережіться і побережіть один одного! Найважливіше — це здоров’я і життя!»

Та, схоже, чимало земляків не хочуть цього чути…

А дехто на сторінці мерії у ФБ навіть звинувачує місцеву владу у бездіяльності (цитуємо без правок):

«Танюша Сотниченко

Питання до ПАНА Мера. Ви себе заявляли на виборах як хорошого господарника, то де Ваше господарювання? Окрім зрізання гілок.

Питання полягає саме у вашому повному ігноруванні карантинних обмежень. Чому всі заборонені заклади червоної зони працюють вже повністю у відкриту, навіть більше не приховуючи це. Чому всі магазини одягу відкриті? Чому ювелірні відкриті? Чому абсолютно всі ресторани працюють на банкети? І весілля проводять і дні народження. Чому нове Кафе в центрі міста приймає відвідувачів в середині? На базарі всі лотки з одягом працюють. При всіх цих обставинах маршрутки по місту не їздять, і звичайні люди мусять їздити на таксі з зачиненими тарифами, люди на електрички мусять їздити таксі, люди з вокзалу та буму мусять їздити за 60 грн до лікарні в один бік.

Чому ПАНЕ ГОСПОДАРЮ ви так закривають очі? Не зарано ви почали грати в такі ігри? Карантинні обмеження не дотримуються взагалі ніяк окрім маршруток, то про яке зниження хворих може йти мова? Здається що ПАН МЕР НАГОСПОДАРЮВАВСЯ і час поступитися іншому».