Це прозвучало під час позачергової сесії міської ради, яка відбулася цього понеділка.

Варто зазначити, що скликана вона була знову з порушенням регламенту — про зібрання стало відомо за три години до його початку, а не добу, як визначено навіть для критичного випадку. Проте привід, задля якого так терміново зібрали депутатів, а прибуло їх попри все 26 із 34 обраних, знівелював порушення — раді належало ухвалити рішення про передачу до Житомирської ОДА проєктно-кошторисної документації на ремонт та будівництво кількох автошляхів на території нашої громади, які будуть профінансовані за кошти обласного бюджету. Сума, про яку йдеться, немала-невелика — 75 мільйонів гривень.

Відкриваючи сесію, міський голова Олександр Ситайло наголосив, що питання ремонту доріг у громаді «висіло в повітрі» майже 30 років і ось, нарешті, змогло зрушити з місця. Дякувати за це маємо нашим землякам, народним депутатам України Тетяні Грищенко Андрієві Пузійчуку, а також нашим обранцям із Житомирської обласної ради Сергієві Диняку та Олегові Дзюбенку.

Зокрема, йдеться про фінансування на Малинщині капремонту чотирьох об’єктів. Левова частка з виділених на це 75 мільйонів, а саме близько 50 млн. грн., піде, зокрема, на капітальний ремонт частини дороги Візня-Забране. Понад 21 млн. грн. планують витратити на капремонт асфальтового покриття прос-пекту Машинобудівників, іще близько 4,6 млн. грн. — на капремонт мосту через Іршу в Гранітному, а також на виготовлення проектно-кошто-рисної документації для капітального ремонту асфальтного покриття до Малина через Українку, зазначається на офіційному сайті мерії.