«Шановні друзі! — попередив минулої п’ятниці через соцмережі Zubustik, єдиний на сьогодні перевізник за маршрутом Малин — Київ. — Ми змушені повідомити, що з 01 березня 2021 року, вартість проїзду … буде становити 90 гривень.

Просимо Вас ставитись до цієї події з порозумінням та залишатись з нами!»

Судячи з кількості і змісту коментарів під постом, з порозумінням до цієї новини малинчани не поставились:

«З чим пов’язане підвищення ціни на квитки??? — запитує Наталья Островская. — Яке «розуміння» ви очікуєте від людей. Чому ви не піклуєтеся про покращення свого сервісу, чому не оновлюєте свій автопарк? Як можна допускати такі машини до перевезення людей?! Чому на це ніхто не звертає уваги?»

Їй вторить Валентина Цуканова: «Очікувано, сподіваюсь, що водіїї не будуть брати стоячих пасажирів, корзини не будуть їздити на голові, будуть чемними, не будуть голосно вмикати музику, будуть адекватно реагувати на зауваження. Але щось мені здається, що все буде, як раніше, окрім ціни…»

Жанна Савченко обурюється: «Вкотре нас ставлять перед фактом! Чому саме 90? Чому не 75, 80, 85? Давайте 100 — кругле і гарне число і решту легко давати».

Ольга Харитончук підтримує: «Так, сервіс некудишній. Транспорт зношений. Сидіння у більшості викривлені. Маршрутки не отоплюються, але нам нікуди діватись… Альтернативи немає… А дійсно, чому не 80???»

І таких коментарів — більше сотні за кілька днів. Чи зреагує на них перевізник? Ой, навряд чи. Коли був конкурент, пишуть малинчани, то й комфорт поїздок був іншим, і цінова політика. А тепер у малинчан, котрі змушені щодня добиратись на роботу до Києва і назад додому один вихід: електричка. Та, коли б усі на три дні пересіли з маршруток «Зубастика» на електрички, припустив хтось із малинчан, ціна на проїзд в останнього одразу впала б до 50 гривень.

Інші — «уповають» на владу: «За такі заяви треба переглядати умови договору. У вас новий мер, молодець, справитесь)», «А що робить влада для цього?????? Вони ж договір підписують з перевізником», «Перевізник занесе їм і ми будем їздити на фірах…»

Владо, що скажеш?