У «Слузі народу» наприкінці 2019 року розпустили так звану «групу Павлюка», котра тоді була однією з 15 неофіційних груп у провладній партії, через підпільну роботу на олігарха Ріната Ахметова.

До неофіційної групи у Верховній Раді, яка працює на бізнесмена Іллю Павлюка, за приблизними підрахунками входять 28 нардепів. Більшість із них — мажоритарники, хоча є майже десяток списочників. Частина з них належить до міжфракційного об’єднання «Житомирщина», й одне з цих імен досить знайоме малинцям.

Ця група продовжує працювати в Раді на користь інтересів Ахметова, повідомляє «Українська правда» з посиланням на джерела у «Слузі народу».

Зазначається, що «група Павлюка» зробила все можливе, щоб забракло голосів за законопроєкт №4167 про зменшення промислових викидів у повітря, а також посприяла провалу двох спроб призначити Юрія Вітренка віце-прем’єром. За інформацією видання, якщо Банкова хоче отримати голоси з питань, де немає чутливих для «донецьких» економічних інтересів, комунікація напряму ведеться з бізнесменом Іллею Павлюком.

Час від часу Павлюка запрошують на наради до президента України Володимира Зеленського.

«Ядром» цієї групи є приблизно 28 депутатів, чисельний склад може змінюватися з різних причин. Неформальними лідерами цього «об’єднання» вважаються шурин Павлюка Олег Марусяк (№52 у виборчому списку «Слуги народу») та племінник Максим Павлюк (№102 у виборчому списку «Слуг»).

За даними видання, до складу «групи Павлюка» входять і народні обранці з Житомирщини, в тому числі й наша Тетяна Грищенко, котра є членом комітету з питань аграрної та земельної політики, а також: Ігор Герасименко (округ №62, комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки), Богдан Кицак (округ №63, комітет з питань економічного розвитку), та Дмитро Костюк (округ №65, комітет з питань аграрної та земельної політики).

Журналісти Bihus.Info повідомили, що за заявою юристів Офіс Генерального прокурора відкрив провадження щодо втручання бізнесмена Іллі Павлюка у діяльність окремих народних депутатів України.