Обійстя малинчанина Олександра Тимошенка перетворилося минулого тижня на справжню фотозону. Стільки людей — піших і на авто — вулиця Ватутіна, де проживає чоловік із сім’єю, не бачила давно. Кожен неодмінно хотів устигнути сфотографуватися біля фігур, виточених майстром зі снігу, поки той не розтанув.

— Не шкода стільки труда вкласти, щоб через якихось кілька днів уся ця краса пішла за водою? — запитували співчуваюче перехожі.

— Не шкода, — відповідав. — Бо дасть Бог наступної зими стільки снігу й морозцю, то будуть інші «скульптури»…

Пригадалося, як десять років тому Олександр уперше зробив цілу виставку своїх льодових скульптур біля «Будмаркету» в районі колишнього цегельного. Більше десятка — вони тоді заворожували малинчан і гостей нашого міста кілька тижнів поспіль.

— Чого б не влаштувати фестиваль таких ось льодових та снігових скульптур у нашому місті? Це стало б іще однією родзинкою Малина, — говорили тоді містяни. Та ця ідея підтримки так і не знайшла.

Олександра ж це не засмутило. Щороку він дарує перехожим щораз нові й нові снігові та льодові фігури. А недавно в чоловіка, зоотехніка за фахом і художника за покликанням, з’явилось нове хобі.

Про нього, і не тільки, читайте в наступному номері «СП».