Майже два мільйони гривень — виграш у лотерею. І такий успіх до цього «слуги народу» приходить не вперше.

Ще кілька років тому Максим Павлюк був середньостатис тичним українцем, жив на невелику зарплату й навіть брав кредити, пишуть столичні ЗМІ. Та після того, як чоловік обрався до Верховної Ради України, йому почало неймовірно щастити. Він нібито виграв у 6 різних лотереях, йдеться в оприлюдненій ним на сайті НАЗК декларації про зміни майнового стану.

Лише за один день у січні цього року колишній працівник військової прокуратури, а нині нардеп від «Слуги народу» Максим Павлюк зірвав куш у сумі 1 мільйон 940 тисяч гривень. І, виявляється, це не перший виграш заступника голови комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

У 2019 році Максим Павлюк перед звільненням з посади заступника військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України отримав приз 322 тисячі гривень. А вже коли став депутатом Верховної Ради, виграв 900 тисяч гривень у лотереї ТОВ «М.С.Л.»

Журналісти намагались вивідати у депутата секрет такого неймовірного «успіху». Однак їх письмові звернення він проігнорував. Телефоном зв’язатися теж не вдалося, бо номер помічника-консультанта, вказаний на сайті Верховної Ради, не відповідає. А у пресслужбі парламентської фракції «Слуги народу» заявили, що контактних даних нардепа… не мають!

Відомо, 28-річний Максим Павлюк — племінник відомого бізнесмена Іллі Павлюка, якого пов’язують з олігархом Ринатом Ахметовим. Перед президентськими виборами 2019 року він працював у штабі Володимира Зеленського. За даними розслідувачів, і досі перед ухваленням важливих законопроектів, як, наприклад, про гральний бізнес, відновлення елект-ронного декларування та бюджет-2021, офіс Іллі Павлюка відвідує декілька депутатів від «Слуги народу».

Але повернемось до «везіння». Нагадаємо, така історія траплялась раніше з нардепом-радикалом Олегом Ляшком. А в нинішньому складі парламенту в нього, виявляється, не один послідо%B