Положення про призначення стипендій за високі спортивні досягнення кращим спортсменам Малинської міської територіальної громади на 2021-2024 роки було прийнято рішенням міськвиконкому минулого тижня.

Стипендія міського голови, йдеться у ньому, «встановлюється персонально талановитим спортсменам, які проживають на території Малинської міської територіальної громади та є чемпіонами, призерами чемпіонатів світу, Європи, України з олімпійських та неолімпійських видів спорту, для їх матеріального стимулювання та фінансової підтримки».

Призначатимуться такі стипендії переможцям і призерам офіційних всеукраїнських та міжнародних змагань, які посіли I-VI місця, за результати попереднього року й виплачуватимуться одноразово.

Граничний розмір стипендії — 10 тисяч гривень за перше місце, за друге — 8 тисяч, третє — 6, четверте, п’яте та шосте місця — 4, 3 та 2 тисячі гривень відповідно.

Одначе спортсмени, яким виплачується стипендія Президента України чи облдержадміністрації, від міської ради її не отримають.