У рейтингу виконання обіцянок серед нардепів Житомирщини Тетяна Грищенко — на передостанньому місці.

Із шести народних депутатів із Житомирської області ніхто не виконав більше 40% обіцянок. Один депутат виконав 40% із обіцяного, а один — 0, повідомляє «Слово і діло», де дослідили, як виконують свої обіцянки народні обранці.

У Житомирській області шість депутатів-мажоритарників і п’ять із них — члени фракції «Слуга народу». Найвищий відсоток виконаних обіцянок — у депутата зі стажем Володимира Арешонкова (група «Довіра»).

За кілька каденцій Арешонков дав 70 обіцянок: виконав — 28 (40%), провалив — 17, в процесі реалізації — 25.

У парламенті IX скликання нардеп виконав дві обіцянки — домагатися скасування недоторканності і не голосувати за законопроєкт про ринок землі в другому читанні. Провалених обіцянок у нього в цьому скликанні поки що не було.

На другому місці за рівнем відповідальності Ігор Герасименко, у нього всього 32 обіцянки: виконав — 7 (22%), провалених немає, 25 — у процесі реалізації. Депутат, зокрема, виконав зобов’язання домагатися спрощення процедури імпічменту президента, встановити витрати на оборону не менше 5% ВВП, домагатися перезавантаження прокуратури.

19% зобов’язань виконав Дмитро Костюк. За даними наших аналітиків, у нього 31 обіцянка: виконав — 6, провалив — 0, в процесі виконання — 25. Серед виконаних обіцянок у депутата — зареєструвати законопроєкт про легалізацію видобування бурштину.

Богдан Кицак дав 26 обіцянок: виконав — 4 (11%), жодної не провалив, 22 — у процесі реалізації. Нардеп виконав обіцянки притягти чиновників до відповідальності за незаконне збагачення і скасувати недоторканність.

У Тетяни Грищенко — 21 обіцянка, виконана поки лише одна (5%) — відстоювати впровадження незалежного аудиту якості автомобільних доріг.

Ще жодного зобов’язання не виконав (0%) нардеп Сергій Кузьміних, усі 28 — в процесі.