Вибач нас, шановний читачу, що на цілих два тижні змушені були залишити тебе без нашої газети. Але все сталося досить несподівано. Якраз під вихідні. А за кілька днів — позитивний тест на COVID-19, вимушена самоізоляція колективу і всі інші витікаючі з цього.

Сьогодні ми знову з вами, і вдячні за ваше розуміння і підтримку.

З вами, як би дехто не розпускав чутки, ми будемо і в наступному році. Звісно, якщо ви підтримаєте нас, передплативши «Соборну площу» на 2021-й.

З озвучених вище причин дані про нашу газету не були вчасно внесені до передплатного Каталогу на наступний рік, що створило певні непорозуміння. Але сьогодні й цю ситуацію виправлено, поштовикам на місцях їх обласним керівництвом дане відповідне розпорядження — приймати передплату на «Соборну площу» без будь-яких обмежень. Сподіваємось, що так і буде.

У зв’язку зі зростанням і вже цього року, і з 1 січня та в липні наступного розміру мінімальної заробітної плати і, відповідно, податків, ціни на витратні матеріали, поліграфічні послуги, доставку періодики й водночас зменшенням через коронавірусні обмеження реклами, яка покривала хоч частину наших витрат, ми змушені також підняти передплатну ціну на газету.

Отож, вартість передплати на «СП» в 2021 році складатиме:

32 гривні — на місяць;

96 гривень — на три місяці;

192 гривні — на півроку

й 384 гривні — за рік.

Передплатний індекс той же — 94589.

Будьте з нами —  газетою чесних нових!

Ви підтримаєте нас,  а ми,  за потреби, захистимо ваші інтереси!