На засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулося 30 жовтня під керівництвом губернатора Віталя Бунечка, окрім ковід-зонування, ряду нових обмежень, було обговорено і питання перепрофілювання закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Рекомендовано Бердичівському та Малинському міським головам, голові Коростишівської райдержадміністрації та районної ради, голові Черняхівської райдержадміністрації і районної ради забезпечити перепрофілювання закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Того ж дня відповідна комісія у Малині такі рекомендації одноголосно підтримала. Проте щодо інших рекомендацій, то сприйняла їх «з поправками», не обмежуючи повністю роботу кафе, розважальних закладів, закладів торгівлі та побутового обслуговування населення.

У закладах торгівлі Малина, зокрема, має бути по 1 відвідувачу на 10 кв. метрів торговельної площі, а заповненість кафе не перевищувати 50 відсотків посадкових місць. Учні початкової школи з понеділка приступлять таки до навчання, дошкільнята – відвідуватимуть садки.

Тим часом

У Малинській міській лікарні з підозрою та підтвердженим діагнозом COVID-19 станом на 31 жовтня знаходиться уже 117 пацієнтів.