Цієї середи топономічна комісія підтримала пропозицію міського осередку ГО «Просвіта» щодо перейменування вулиці Дем’яна Бєдного та провулку Горького, що примикає до неї, на честь нашого земляка, видатного українського народознавця та письменника Василя Скуратівського. Перебуваючи у Малині, він зупинявся у родичів, котрі проживали саме по вул. Дем’яна Бєдного.

На засіданні також було розглянуто пропозиції щодо перейменування ще однієї вулиці, що підпадає під Закон про декомунізацію, — Якіра. То ж незабаром ця вулиця, йменована колись на честь радянського військового діяча Йони Якіра, може стати Барвінковою (за згодою більшості її жителів), а чималий провулок Якіра перейменують у вулицю Героїв Холодного Яру. Вшанувати пам’ять борців за волю України на Черкащині у 1919-1922 р. запропонувала фракція ПП «Українське об’єднання патріотів — УКРОП» у міській раді. Її підтримали мешканці провулку.

Членами комісії було підтримано й пропозицію цієї політичної сили щодо перейменування вулиці Ковальчука іменем ще одного нашого земляка Валерія Мельника, багаторазового чемпіона України, СРСР, Європи і світу, майстра спорту міжнародного класу з важкої атлетики, пауерліфтінгу і армрестлінгу, а віднедавна й Почесного громадянина міста Малина.