Свого часу податківці звернулися з позовом до Жито   мирського окружного адміністративного суду про стягнення з Виконавчого комітету Малинської міської ради податкового боргу ВК ЖРЕП у розмірі 1 млн. 253 тис. 414,56 грн., з яких 848 тис. 603 грн. складає податковий борг зі сплати податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг), включаючи штрафні санкції та пеню, та 404 тис. 810 грн. — несплачений податок на доходи фізичних осіб.

У липні 2019 року суд підтримав вимоги фіскалів про стягнення коштів з виконкому Малинської міської ради, після чого мерія звернулася до апеляційного суду, але оскільки в мерії прозівали терміни апеляційного оскарження — суд залишив скаргу без руху. Поки що. Бо суд надав можливість міській раді подати клопотання щодо поновлення пропущеного строку. Тож, можливо буде продовження історії.

Нагадаємо, через борговий тягар міська рада створила нове підприємство, клон ЖРЕПу — КП «Добробут», де в. о. директора є той самий Володимир Юшко, який керував довгі роки ЖРЕПом.

Наразі оголошено конкурс на посаду керівника КП «Добробут» із досить специфічною умовою — 10 років досвіду на керівних посадах, що свідчить про те, що міський голова Олексій Шостак налаштований залишити директором нового комунального підприємства саме пана Юшка. Хоча комісія цими днями відібрала двох інших кандидатів. Та, подейкують, вони у конкурсі на заміщення цієї посади відіграють швидше технічну роль, хоча один із претендентів є однопартійцем (очолює міську «Самопоміч») і близьким другом першого заступника мера Петра Піковського.